Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka ds. Rozwoju Sprzedaży

Wawel SA
  • Dobczyce, małopolskie
  • Asystent
  • 2016-10-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma Wawel SA to znany i ceniony lider branży słodyczowej w Polsce. Od ponad 100 lat produkujemy słodycze, które wyzwalają pozytywne uczucia. Tworząc nasze produkty kierujemy się hasłem „Wawel. Radość wyzwala”, gdyż wierzymy, że to właśnie słodycze poprawiają nastrój. Oferujemy blisko 150 produktów w 10 kategoriach. Jesteśmy twórcami takich kultowych marek jak Michałki, Malaga, Tiki Taki, Kasztanki czy Mieszanka Krakowska. Nasze produkty obecne są na pięciu kontynentach w 40 krajach. Od 1998 roku jesteśmy spółką z powodzeniem notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Każdego dnia staramy się być jak najlepszym partnerem dla naszych Pracowników.
W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dobczyce
Nr ref. AWS/10/16

Główne zadania:

  • przygotowywanie próbek produktów, ofert i prezentacji dla klientów zagranicznych
  • pomoc w organizacji targów i wystaw zagranicznych
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji eksportowej
  • sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych
  • planowanie wysyłek eksportowych
  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (akceptujemy licencjat i osoby na ostatnim roku studiów)
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność, a także chęć do nauki i rozwoju w pionie handlowym
  • dociekliwość i ciekawość świata
  • komunikatywna znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego – warunek konieczny, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem
  • czytanie książek będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • bogaty pakiet socjalny i sportowy
  • pomoc w zorganizowaniu transportu z Krakowa do Dobczyc

Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane oferty.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się