Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. operacyjnych

  • Wieliczka, Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 28.10.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Angażujemy się w projekty, które wzajemnie się przenikają, bo wierzymy, że łączenie potencjałów to najlepsza droga do sukcesu. Do naszego zespołu poszukujemy asystentki / asystenta ds. administracyjnych, który chaos codzienności potrafi poukładać w system zadań prowadzących do wyznaczonego celu. Znasz zaklęcia, dzięki którym wszystko chodzi jak w zegarku? Tworzenie list “to do” motywuje Cię do działania? Dobra organizacja czasu, samodzielność i odpowiedzialność to hasła, które nie brzmią jak czarna magia? Może to właśnie Ciebie szukamy!

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • zarządzanie kalendarzem spotkań, wyjazdów itp.
  • koordynacja i obsługa spotkań, w tym przygotowywanie potrzebnych materiałów
  • organizacja podróży służbowych (hotele, bilety PKP, bilety lotnicze)
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • obsługa bieżących spraw operacyjno-biurowo-asystenckich
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych
  • dbanie o wizerunek firmy i wygląd biura

WYMAGANIA:

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie i przyjazny sposób bycia
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność i otwartość
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • czytanie książek, które rozwijają wyobraźnię

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • otwartość na własne inicjatywy
  • wyzwania i pracę przy eksperymentalnych rozwiązaniach
  • przyjazną, swobodną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju i nauki nowych czarodziejskich mocy
  • hektolitry kawy
  • Słodkie Poniedziałki
  • dostęp do firmowej biblioteczki
  • nowy samochód Batmana do poruszania się po mieście

Jesteś zainteresowana / zainteresowany? Przez formularz ogłoszeniowy prześlij:

  • CV z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”.
  • List motywacyjny, w którym namówisz nas do przeczytania książki, która zmieniła Twoje życie (nawet jeżeli była to książka telefoniczna).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się