Ta oferta pracy jest nieaktualna od 589 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Prezesa

  • Gdynia, pomorskie
  • Asystent
  • 2016-01-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

DS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K. dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska oferująca domy, mieszkania i apartamenty i poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska:

  • nadzór nad działaniami zlecanymi przez Prezesa Zarządu;
  • koordynacja działań Zarządu;
  • prowadzenie biura;
  • wsparcie Kierownictwa w bieżącym zarządzaniu firmą;
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów;
  • zapewnienie sprawnej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy;
  • redagowanie pism służbowych;
  • przygotowywanie sprawozdań, zestawień;
  • organizacja oraz obsługa spotkań, zebrań, szkoleń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość zasad organizacji biura oraz pracy;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność oraz kreatywność;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość zasad przygotowywania korespondencji;
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • wysokie zdolności interpersonalne;
  • zdolność szybkiego uczenia się;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń;
  • pracę w młodym zespole;
  • prywatną opiekę zdrowotną;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • miłą oraz przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym otoczeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego) klikając w przycisk Aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się