Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Blockchain Developer

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma z obszaru nowych technologii współpracująca z globalnymi podmiotami poszukuje do swojego działu R&D w Warszawie (lub zdalnie) Programistów / Inżynierów z obszaru technologii Blockchain

Region: pomorskie
2133

Zakres zadań:

  • Projektowanie i budowanie rozwiązań opartych o blockchain (Ethereum)
  • Projektowanie i budowanie frameworków i assetów opartych o blockchain
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Mentoring zespołu oraz review kodu

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia  w środowisku Java, dobra znajomość Java SE / EE; Java 8, C / C ++, C #, znajomość funkcjonalnych języków programowania, znajomość modelu komunikacji P2P;
  • Doświadczenie w developowowaniu rozwiązań opartych o technologię blockchain (Ethereum)
  • Praktyczna wiedza na temat kryptografii, kryptografii klucza publicznego, funkcji hashujących oraz bezpieczeństwa informacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy przy smart kontraktach (Web3, Truffle, Solidity )
  • Znajomość zagadnień związanych z Dapps
  • Znajomość zagadnień z obszaru dystrybucji tokenów

Oferujemy:

  • Pracę w utalentowanym zespole specjalistów z obszaru nowych technologii
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie o globalnym zasięgu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i tworzenia pionierskich rozwiązań
  • Pakiety medyczne

W zgłoszeniu prośba o podanie specjalizacji. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej