Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Consultant for Cloud Technologies

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 14.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

logotoptop
top
Naszym Klientem jest firma consultingowa z niemieckim kapitałem poszukująca Kandydatów o wysokim potencjalne intelektualnym oraz poziomie wiedzy technologicznej, którym bliskie są relacje między biznesem a informatyką.

W imieniu naszego Klienta prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Obowiązki:

  • przygotowywanie koncepcji biznesowo-technologicznych w oparciu o dogłębną analizę potrzeb klienta;
  • realizacja projektów doradczych w roli konsultanta na rzecz firm, w których technologia stanowi podstawę zmian organizacyjnych;
  • zarządzanie relacjami z klientem biznesowym (od zarządów po zespoły merytoryczne);
  • zarządzanie zespołami projektowymi.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub/i biznesowe;
  • doświadczenie zawodowe związane ze specjalizacją w dziedzinie  Cloud Computing i Cloud Technologies;
  • możliwie wszechstronna wiedza informatyczna oparta o doświadczenia zawodowe, własne zainteresowania i ciekawość świata pozwalająca na postrzeganie obszaru Security i IT Protection w szerszej perspektywie biznesowej klienta;
  • doświadczenie w prowadzeniu lub uczestnictwie w złożonych projektach biznesowo-informatycznych;
  • doskonale rozwinięte kompetencje interpersonalne (komunikatywność, umiejętność budowania relacji, rozwiązywanie problemów, prezentowanie);
  • inicjatywa, zaangażowanie, pozytywna i proaktywna postawa;
  • biegła znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny, znajomość języka niemieckiego będzie ogromnym atutem;
  • otwartość na częste zagraniczne wyjazdy służbowe (głównie Niemcy).

Nasz Klient oferuje:

  • udział w złożonych projektach doradczych;
  • pracę w międzynarodowych zespołach projektowych;
  • doskonałe warunki do rozwoju dynamicznego własnych kompetencji;
  • zdefiniowaną ścieżkę rozwoju zawodowego;
  • pakiet benefitów;
  • możliwość pracy zdalnej poza okresami pracy w siedzibie klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 8433

W CV prosimy zamieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Simplicity Recruitment z siedzibą w Warszawie, ul. Bonifraterska 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się