Ta oferta pracy jest nieaktualna od 571 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Consulting - Analityk biznesowy IT (E-commerce/Digital)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2016-01-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Strona internetowa firmy to www.accenture.com.
Analityk biznesowy IT (E-commerce/Digital)
Miejsce pracy: Warszawa
00341557

Kariera w obszarze konsultingu jest zróżnicowana i stymulująca. Każdy projekt stanowi ciekawe wyzwanie i umożliwia kontakt z nowymi ludźmi, zagadnieniami biznesowymi, i technologiami. Jeśli jest to Twój pomysł na typowy dzień pracy to Accenture jest odpowiednim miejscem dla Ciebie!

Zespół Retailowy zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla klientów zajmujących się handlem detalicznym i hurtowym. Wdrażane systemy pozwalają na lepszą kontrolę zasobów, udoskonalenie procesów biznesowych oraz umożliwia dokładniejsze analizy danych pozwalających podejmować operacyjne i strategiczne decyzje.

Opis stanowiska:

  • Definiowanie oraz wdrażanie rozwiązań Ecommerce/Digital dla największych Klientów w Polsce i zagranicą.
  • Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych bezpośrednio z Klientem.
  • Definiowanie procesów biznesowych, specyfikacji funkcjonalnych projektowanych rozwiązań.
  • Zapewnianie wsparcia analitycznego dla zespołu na wszystkich etapach projektu.
  • Bieżąca współpraca z zespołami deweloperskimi calem koordynacji działań oraz zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań.
  • Przygotowanie analiz biznesowych.
  • Przygotowanie oraz prowadzenie szkoleń dla użytkowników projektowanych rozwiązań.
  • Praca u Klienta w zespołach projektowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie consultingowej  lub w firmie z branży FMCG/ Retail/Supply Chain.
  • Doświadczenie w projektowaniu i usprawnianiu procesów biznesowych oraz w zbieraniu i analizie wymagań  IT.
  • Znajomość aplikacji webowych (np. Model MVC).
  • Znajomość SQL, HTML/CSS, JavaScript.
  • Znajomość PHP, JAVA, Ajax, SOAP / REST, XML, Unix/Shell Scripting, ESB lub UML będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość zagadnień SEM/SEO, GTM i GA będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (Power Point, Excel, etc).
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów IT oraz we wdrażaniu rozwiązań e-commerce mile widziane.
  • Dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Oferujemy:

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Zróżnicowane zadania związane z procesami biznesowymi oraz technicznymi aspektami wdrożeń systemów.
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń (w tym szkolenia zagraniczne i technologiczne),
  • Praca w międzynarodowym zespole.
  • Przyjazną atmosferę pracy, cykliczne spotkania integracyjne, możliwość rozwijania pozazawodowych      zainteresowań w klubach tematycznych.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe      ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjna karta kredytowa American Express Gold.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się