Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Agrotechniczny

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-08-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
PHOSAGRO BALTIC Sp. z o.o.

PHOSAGRO BALTIC to spółka dystrybucyjna jednego z największych na świecie producentów nawozów mineralnych. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA AGROTECHNICZNY
(AGRONOMIST)

Zadania:

  • doradztwo w zakresie technologii upraw na terenie całej Polski
  • wprowadzanie technologii nawożenia opartych na produktach PHOSAGRO
  • prowadzenie szkoleń dla partnerów handlowych w zakresie wiedzy
    o produkcie i technologii
  • prowadzenie seminariów dla rolników
  • uczestnictwo w targach, warsztatach i dniach pola
  • przygotowywanie niezbędnych prezentacji i materiałów
  • budowanie trwałych relacji z odbiorcami i aktywne wspieranie sprzedaży
  • wsparcie rozwoju produktów i marki
  • udział w kreowaniu polityki marketingowej, a w szczególności planowanie wszelkich działań promocyjnych w regionie
  • analiza potrzeb klientów i rynku

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie rolnicze (preferowane kierunki: rolnictwo
    lub ogrodnictwo)
  • praktyczna znajomość agrotechniki upraw, w szczególności nawożenia
  • znajomość rynku rolnego i aktualnych trendów
  • minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • gotowość do licznych podróży służbowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziany angielski lub rosyjski
  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • kontakt i wymianę doświadczeń z oddziałami firmy na całym świecie
  • stabilne miejsce zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego i CV
klikając w przycisk aplikowania.

W dokumentach niezbędne jest dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHOSAGRO BALTIC Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji o pracę, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHOSAGRO BALTIC Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

bottom2

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się