Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Biznesowy sieci Play

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 10.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NG Connect Sp z o.o.

    jest Autoryzowanym Partnerem sieci komórkowej Play.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Biznesowy sieci Play

    Region: podkarpackie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
    • Sprzedaż produktów i usług Operatora Play
    • Doradztwo Klientom biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty
    • Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Przeprowadzanie instruktażu i szkoleń dla Klientów z zakresu produktów i usług Play
    • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w Play
    • Monitorowanie działań konkurencji
    • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży usług
    • Doskonałe zdolności interpersonalne
    • Znajomość technik sprzedaży
    • Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie
    • Samodzielność i dynamizm w działaniu
    • Dokładność i sumienność w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji
    • Prawo jazdy kat. B
    • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia – WARUNEK KONIECZNY
    • Prawo jazdy i własny samochód – WARUNEK KONIECZNY

    Oferujemy:

    • Umowę o współpracy B2B
    • Stałą opiekę kierownika regionalnego
    • Szkolenia, udział w konferencjach sprzedażowych
    • Atrakcyjny system motywacyjny
    • Przyjazny klimat panujący w firmie
    • Pomoc przy rozbudowie bazy klientów
    • Narzędzia pracy: telefon z rozmowami i Internetem bez ograniczeń

    Aplikacje (CV ze zdjęciem z klauzulą o ochronie danych osobowych) proszę wysyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest  NG Connect sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Łopuszańskiego 53/73. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.