Ta oferta pracy jest nieaktualna od 597 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 2016-01-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa DACHSER będąca jednym z europejskich liderów w branży logistycznej, osiągająca obroty przekraczające 5 mld € rocznie oraz zatrudniająca ponad 25.000 pracowników w 471 oddziałach,

w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukuje:

HANDLOWIEC/DORADCA HANDLOWY

Miejsce pracy: Sosnowiec
nr ref. HDH 574

ZADANIA:

  • realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych
  • przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • analiza rynku
  • opieka handlowa nad klientami

NASZE OCZEKIWANIA TO:

  • min. 2 –letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z klientem zagranicznym
  • umiejętności  negocjacyjne
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość aplikacji w środowisku Windows
  • wykształcenie min. średnie

MILE WIDZIANE:

  • znajomość międzynarodowego rynku drogowych transportów drobnicowych
  • znajomości branży logistycznej

OFERUJEMY:

Możliwość rozwoju, pakiet szkoleń, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę z zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi.

Cenimy ludzi samodzielnych, komunikatywnych, otwartych i chcących rozwijać się wraz z nami.

Aplikacje zawierające list motywacyjny i CV oraz numer ref. HDH 574 prosimy przesłać do 3 lutego 2015r. za pomocą przycisku APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29/08/1997 o ochronie danych osobowych (DZ U nr 133, poz. 883)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się