Ta oferta pracy jest nieaktualna od 546 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta biznesowego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2016-02-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
IBA/014/0216
Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • edukowanie klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze bankowości i finansów lub kierunków pokrewnych
  • około dwu-trzyletnie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm i znajomość produktów bankowych
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu portfelem klientów
  • znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiedza z zakresu oceny i weryfikacji dokumentacji finansowej
  • znajomość lokalnego rynku
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office i internetu
  • zaangażowanie, zorientowanie na cel i rezultat, umiejętność pracy pod presją czasu
  • inicjatywa, dynamizm i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę zastępstwo
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • możliwość zdobycia cennego know-how w jednym z najlepszych banków w Polsce
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • pracę w poszanowaniu idei work-life balance

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się