Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Zamożnego

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 11.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Heritage Real Estate to partner pierwszego wyboru dla wymagających Klientów. Pierwsze miejsce na mapie firm doradczych, tworzące profesjonalne i unikalne rozwiązania finansowe dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Oferujemy dostęp do najbardziej prestiżowych i rentowych inwestycji oraz doradzamy przy złożonych projektach biznesowych, mając na celu przede wszystkim pomnażanie oraz ochronę majątku Inwestorów. Klienci indywidualni Heritage Real Estate mają do dyspozycji spektrum możliwości inwestycyjnych m.in obligacje korporacyjne i strukturalne, nieruchomości oraz dostęp do pełnej palety produktów finansowych (kredyty, ubezpieczenia) renomowanych instytucji i banków.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Kandydatom oferujemy:

  • konkurencyjną podstawę wynagrodzenia + atrakcyjny poziom prowizji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, działalności gospodarczej lub w modelu łączonym,
  • szeroką gamę produktów finansowych zapewniających komfort pracy i konkurencyjność,
  • pracę z doświadczonymi Ekspertami z branży,
  • udział w ciekawych projektach,
  • indywidualnie dopasowany czas pracy,
  • pracę w prestiżowych lokalizacjach.

Główne zadania na stanowisku to:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • zapewnienie Klientom wysokiej jakości obsługi poprzez dobór najlepszych produktów inwestycyjnych oraz eksperckie wsparcie,
  • merytoryczne wsparcie Klientów w zakresie zarządzania finansami,
  • sprzedaż produktów inwestycyjnych oraz zapewnienie kompleksowej opieki nad Klientami,
  • dbanie o wizerunek firmy i budowa długofalowych relacji z Klientami w oparciu o kompetencje i doświadczenie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3-letnigo doświadczenia w pracy z Klientem przy doborze najkorzystniejszych produktów i usług finansowych (bankowość, pośrednictwo finansowe, TFI, dom maklerski, towarzystwa ubezpieczeniowe),
  • znajomości produktów inwestycyjnych oraz doświadczenie w ich sprzedaży (fundusze inwestycyjne, obligacje korporacyjne, produkty strukturyzowane, produkty regularnego oszczędzania, polisy ubezpieczeniowe),
  • doświadczenia w budowaniu relacji z Klientami zamożnymi,
  • gruntownej wiedzy z obszaru ekonomii i funkcjonowania rynków finansowych,
  • samodzielności w działaniu oraz nastawienia na cel,
  • przedsiębiorczości,
  • wysokiej kultury osobistej i profesjonalizmu w kontaktach z Klientami,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem „Doradca Klienta Zamożnego”
poprzez przycisk aplikuj:

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

 Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się