Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma ISTools zajmująca się sprzedażą maszyn budowlanych, profesjonalnych elektronarzędzi i wysokiej jakości narzędzi ręcznych poszukuje

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż produktów firmy na wyznaczonym terenie działania;
    • pozyskanie nowych klientów i utrzymywanie doskonałych relacji z obecnymi klientami;
    • realizację założonych działań oraz planów sprzedaży;
    • prowadzenie dla klientów prezentacji produktów i doradztwa w ich zakresie;
    • monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji;
    • wyjazdy służbowe na terenie całej Polski.

    Wymagania:

    • uczciwość;
    • doświadczenie w dziale sprzedaży;
    • dyspozycyjność, samodzielność i łatwość nawiązywania kontaktów;
    • prawo jazdy kat. B;
    • biegła znajomość Pakietu MS Office;
    • wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów;
    • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników;
    • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);
    • umowa o pracę;
    • możliwość rozwoju;
    • szkolenia.

    Oferty zawierające list motywacyjny, CV wraz z aktualnym zdjęciem (w jednym pliku), prosimy przesyłać pocztą elektroniczną, klikając w przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

    bottom