Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno - handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 09.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SIERANT sp. z o.o spółka komandytowa

    Firma SIERANT od 20 lat specjalizuje się w produkcji systemów osłonowych okien: żaluzji, rolet, bram i moskitier.

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

    Opis stanowiska

    Osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami hurtowymi . Nawiązywanie współpracy, ofertowanie, analizy sprzedaży oraz raportowanie dyrektorowi handlowemu.

    Wymagania

    • wykształcenie średnie techniczne
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego/ i lub języka angielskiego
    • znajomość oprogramowania MS Oficce
    • komunikatywność
    • umiejętność planowania
    • nastawienie na osiąganie celów, umiejętność rozpoczynania, kontynuacji i kończenia zadań w terminie.

    Oferujemy

    • pakiet narzędzi do pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie albo własna działalność gospodarcza
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
    www.sierant.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).