Ta oferta pracy jest nieaktualna od 344 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2016-02-15

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

www.tuplex.pl

TUPLEX SP. Z O.O. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją z Centralą w Warszawie, współpracującą ze światowymi koncernami. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do obsługi rynku rzeszowskiego Kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY
Rejon działania: Podkarpackie
Lokalizacja biura: Rzeszów
Nr ref.: DTH /RZ / 0216

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie wizytowanie klientów i realizacja sprzedaży produktów dedykowanych do branży REKLAMOWEJ i PRZEMYSŁOWEJ. Ciekawe portfolio, rozwojowy rynek.

Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami oraz firmami przemysłowymi: budowa maszyn, zbiorników, przetwórstwo tworzyw sztucznych.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wyników sprzedażowych – obrót, marża w grupach asortymentowych na powierzonym terenie
  • Wizytowanie klientów, rozwój współpracy z klientami, aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa zamówień, przygotowywanie i monitorowanie ofert handlowych, negocjowanie warunków handlowych
  • Fachowe doradztwo produktowe
  • Monitoring rynku i konkurencji, bieżące raportowanie w CRM
  • Bieżący nadzór nad należnościami

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w realizacji indywidualnych celów sprzedażowych oraz w obsłudze z klienta biznesowego
  • Doświadczenie w realizacji zadań mobilnego handlowca, w samodzielnym planowaniu aktywności i wizyt handlowych
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych / w sprzedaży projektowej
  • Znajomość branży przemysłowej / reklamowej oraz lokalnego rynku będą dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • Ambicja i nastawienie na wynik
  • Znajomość i efektywne wykorzystywanie technik sprzedaży i negocjacyjnych
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem b2b
  • Zdolności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Prawo jazdy kategorii „B”

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwojowej firmie z ponad 25letnią tradycją na rynku
  • Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe
  • Narzędzia niezbędne do pracy w terenie z klientem – telefon, laptop, samochód – także do użytku prywatnego zgodnie z regulacjami firmy;
  • System motywacyjny powiązany z indywidualnymi wynikami pracy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz.883”.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się