Ta oferta pracy jest nieaktualna od 597 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor HR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2016-01-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Pracuj S.A.
Dyrektor HR
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GP/2016/9/KZ
top

Grupa Pracuj to jedna z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej, wiodący dostawca rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Z produktów i usług firmy aktywnie korzysta 30 tysięcy klientów z 40 krajów.

Grupa Pracuj jest właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek rekrutacyjnych: Pracuj.pl w Polsce oraz Rabota.ua na Ukrainie. W obszarze rozwiązań technologicznych oferowanych w modelu SaaS (Software as a Service) oferuje dwa produkty: wiodący system ATS eRecruiter, który od lat wspiera firmy w prowadzeniu skutecznej rekrutacji oraz innowacyjną platformę emplo.com, usprawniającą komunikację i procesy HR w firmach.

Grupa Pracuj od wielu lat jest wybierana jako jeden z Najlepszych Pracodawców w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i realizacja strategii polityki personalnej wspierającej cele strategiczne organizacji
  • współpraca z zarządem oraz kierownikami działów w zakresie zatrudniania, promowania i zwalniania pracowników
  • planowanie i realizacja polityki szkoleń i rozwoju pracowników
  • zapewnienie efektywnej realizacji procesów rekrutacji
  • inicjowanie i implementacja systemów wynagrodzeniowych w Grupie Kapitałowej oraz odpowiedzialność
    za budżet wynagrodzeń
  • współtworzenie i wsparcie w realizacji działań wspierających pozytywny wizerunek pracodawcy
  • współtworzenie polityki informacyjnej i komunikacji wewnętrznej
  • tworzenie, wdrażanie i aktualizacja narzędzi i systemów zarządzania zasobami ludzkimi
  • tworzenie i realizacja budżetu działu zarządzania zasobami ludzkimi i budżetu na rozwój dla wszystkich pracowników
  • zarządzanie kilkunastoosowbywym działem HR (zespół rekrutacji, rozwoju pracowników, zespół komunikacji wewnętrznej i Employer Brandingu oraz kadr i płac)

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w większej organizacji (minimum 350 pracowników)
  • kompetencje menedżerskie (przywództwo, umiejętność oceniania, motywowania, budowania dobrych relacji)
  • doświadczenie w budowaniu angażującego środowiska pracy
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe z obszarach: rekrutacji, szkoleń i rozwoju pracowników, benefitów
    oraz kadr i płac
  • znajomość nowoczesnych trendów i narzędzi w obszarze HR
  • doskonałe umiejętności planowania pracy własnej i podległego zespołu
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności komunikacyjne
  • chęć ciągłego uczenia się i rozwijania wiedzy z zakresu HR i zarządzania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w organizacji, w której wartości i zaangażowanie są częścią jej kultury organizacyjnej
  • atrakcyjny system motywacyjny oraz narzędzia pomagające w rozwoju zawodowym
  • samochód służbowy oraz miejsce parkingowe
  • bardzo atrakcyjny pakiet warrantów pracowniczych
  • abonament medyczny oraz system kafeteryjny
  • atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy, przy Rondzie Daszyńskiego
  • bezpośrednią współpracę z Prezesem Grupy Pracuj S.A. oraz Zarządem Spółki
  • dostęp do najnowszej wiedzy związanej z rekrutacją i HR

Aplikacje prosimy przesyłać do 31 stycznia 2016 roku
Administratorem danych jest Grupa Pracuj S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się