Ta oferta pracy jest nieaktualna od 824 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Makroregionu ds. Sieci Partnerskiej – Kredyty Gotówkowe i firmowe

  • Katowice, śląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 17.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Banking Retail System to jedna z najszybciej rozwijających się organizacji na rynku firm pośrednictwa finansowego.

    W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór ofert banków i firm pożyczkowych.

          Nasi Partnerzy Biznesowi i doradcy kredytowi cenią nas  za atrakcyjny systemy prowizyjny – najlepsze stawki na rynku płacone od ręki, wsparcie naszych analityków kredytowych, innowacyjne programy motywacyjne dla współpracujących z nami firm pośrednictwa kredytowego oraz niezapomniane imprezy integracyjne.

    Naszym celem jest bycie najbardziej cenionym i zaufanym Operatorem Bankowym na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce.

    Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Aktywne rozwój sieci sprzedaży  (Pośrednicy Finansowi)
    • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,
    • Przeprowadzanie szkoleń oraz aktywizacja partnerów na podległym terenie
    • Wsparcie w procesie sprzedaży,
    • Zarządzanie relacjami biznesowymi,
    • Realizacja planów sprzedaży,
    • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu Spółki,
    • Aktywny udział w tworzeniu nowych innowacyjnych rozwiązań na rynku pośrednictwa finansowego,
    • Rozwój lokalnych struktur firmy,
    • Organizacja regionalnych szkoleń i eventów

    Wymagania:

    Poszukujemy osób które:

    • Posiadają minimum 2 lata doświadczenia w zarządzania siecią Partnerów Finansowych z branży finansowej,
    • Znajomość rynku pośredników finansowych w segmencie kredytów gotówkowych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności  interpersonalne, menedżerskie oraz organizacyjne
    • Mają determinację i motywację do działania
    • Gotowość do częstych podróży służbowych w ramach podległego terenu
    • Posiadają prawo jazdy kat B

    Oferujemy:

    Z naszej strony gwarantujemy Ci:

    • umowę o pracę z atrakcyjną podstawą wynagrodzenia
    • Nieograniczony system premiowy związany z Twoimi sukcesami (premia zależna od wyniku)
    • niezbędne narzędzia pracy – auto służbowe (możliwość wyboru auta dobrej klasy), telefon, laptop
    • rozwój zawodowy, możliwość budowania terenowych struktur

    Banking Retail System

    Najlepsze stawki i prowizja od ręki. Po prostu spróbuj