Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. prawa pracy

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 05.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy polską firmą szkoleniowo - doradczo - rozliczeniową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości rozwiązań z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. Powstaliśmy w Krakowie w roku 2005. Wiarygodność naszej firmy potwierdza certyfikat „Rzetelna Firma”.

Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • tworzenie dokumentacji wewnątrzzakładowej
  • udzielanie porad w zakresie prawa pracy dla klientów oraz pracowników SRW
  • merytoryczne wsparcie pracowników SRW
  • reprezentacja w trakcie kontroli PIP
  • tworzenie odpowiedzi na środki prawne PIP
  • wdrożenie dokumentacji wewnątrzzakładowej

Wymagania:

  • znajomość przepisów prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem kodeksu pracy, ustawy o czasie pracy kierowców; rozporządzenia 561/2006; rozporządzenia 165/2014; ustawy o PIP; ustawy o swobodzie działalności gospodarczej
  • znajomość prawa europejskiego w zakresie minimalnego wynagrodzenia w krajach UE
  • wykształcenie: wskazane prawnicze
  • doświadczenie: mile widziana praca w Państwowej Inspekcji Pracy na stanowisku inspektora pracy, specjalizacja: czas pracy kierowców lub na stanowisku specjalisty ds. prawa pracy z doświadczeniem z zakresu czasu pracy kierowców

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SRW Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SRW Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Włościańskiej 2b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się