Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert Kredytowy – Partner Biznesowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-11-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami skrzydła!
 
Autoryzowany Partner Nest Bank S.A zaprasza każdego Doradcę Finansowego / Kredytowego / Agenta / Pośrednika Finansowego do współpracy w zakresie sprzedaży produktów Nest Bank S.A. 
 
Ekspert Kredytowy – Partner Biznesowy
Obszar działania: teren całego kraju


Gwarantujemy: 

Najwyższe prowizje dla Ciebie przy najniższej cenie kredytu dla Klienta, możliwość negocjacji z klientem warunków kredytu, oferty promocyjne dostępne tylko w sieci Partnerskiej Nest Bank S.A., kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, dla firm i rolników, dla spółek cywilnych, preferencyjne warunki dla wybranych zawodów.


Zapewniamy:

Elastyczną współpracę – bez zobowiązań, wyłączności i weksla! Czytelną Umowę Agencyjną lub Umowę o Współpracy. Szybkie rozliczenia i wypłaty prowizji. Brak opłat licencyjnych i innych kosztów. Nie wymagamy posiadania biura stacjonarnego.


Oferujemy: 

Pracę bezpośrednio na systemie bankowym = wyższa przyznawalność, szybkie decyzje kredytowe, szybkie uruchomienia kredytów. NOWOŚĆ: możliwość wprowadzania wniosków telefonicznie – bez konieczności osobistego spotkania z klientem na etapie wnioskowania o kredyt! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesowania wniosku, przekazywanie do obsługi klientów pozyskanych przez spółkę.

 

Interes naszego Partnera jest naszym interesem dlatego każdemu ze współpracujących z nami Partnerów Biznesowych zapewniamy wyłączność obszaru jego działania do terenu powiatu właściwego dla Siedziby Partnera Biznesowego. Oznacza, to że nie zawrzemy umowy z innym Agentem działającym na Twoim rynku! 

 

Bądź pierwszy i zgłoś się już dziś! Ochroń swój rynek przed konkurencją! 

 

Zgłoszenia do projektu prosimy kierować za pomocą przycisku
APLIKUJ TERAZ. W tytule wiadomości prosimy wpisać znak referencyjny:
PSA / kod pocztowy / nazwa miasta, w którym działasz.
W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Capital Credit Sp. z o. o. Sp. k.  siedzibą w Warszawie  prowadzącego placówkę partnerską Nest Banku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania oraz udzielenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.”
Capital Credit Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie,  XII  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643079  REGON 365685328  NIP 5272783409, z pokrytym w całości kapitałem zakładowym wynoszącym 60 600,00 PLN.

Zaloguj się do konta

Zaloguj się, aby łatwiej szukać pracy.

Dla tego adresu e-mail istnieje już konto w Pracuj.pl, ale adres e-mail nie został potwierdzony. Wysłaliśmy Ci wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Sprawdź swoją pocztę i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

Zbyt wiele nieprawidłowych prób podania hasła. <span id="validationErrorTimerText">Spróbuj ponownie za <span id="validationErrorTimer">{0}</span> <span id="validationErrorTimerUnit">sekund</span>.</span>

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Dla tego adresu e-mail istnieje już konto w Pracuj.pl, ale adres e-mail nie został potwierdzony. Wysłaliśmy Ci wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Sprawdź swoją pocztę i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się