Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GC Energy zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej oraz instalacji elektrycznych. Aktualnie prowadzimy rekrutację na kilka projektów krajowych i zagranicznych.

W związku z tym poszukujemy kandydatów do zatrudnienia na stanowisku:

Zadania:

  • Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych, w tym:
    • układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych a także rurach osłonowych (stalowych i PVC),
    • podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych,
  • Próby i pomiary elektryczne.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Aktualnych uprawnień SEP,
  • Znajomości montażu i łączenia szaf sterowniczych,
  • Biegłej znajomości schematów elektrycznych (czytanie) i umiejętności samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów),
  • Doświadczenia w zakresie obróbki kabli sterowniczych,
  • Praktycznego doświadczenia w pracy na budowach z branży energetycznej (elektrownie, elektrociepłownie, rafinerie, przepompownie gazu, terminale LNG),
  • Dyspozycyjności (praca na budowach krajowych i zagranicznych).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • Zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Możliwość rozwoju i budowania kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o załączenie CV w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku „Aplikuj”

Z dopiskiem: Elektromonter

Prosimy o dopisane następującej klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Klauzula musi być podpisana.

Zapraszamy na naszą stronę www.gc-energy.eu

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się