Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KNAPP POLSKA Sp. z o.o.

    KNAPP Polska jest oddziałem austriackiej firmy KNAPP AG, która prowadzi międzynarodową działalność w dziedzinie automatyki magazynowej oraz dostarcza dostosowane do potrzeb klienta kompleksowe rozwiązania logistyki wewnętrznej. KNAPP Polska prężnie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, oferując ciekawą i rozwojową pracę w dziedzinie mechaniki i elektryki.

    Elektryk

    Opis stanowiska:
    • wykonywanie instalacji elektrycznych według planu w budynkach przemysłowych,
    • rozkładanie i podłączanie kabli energetycznych,
    • montaż tras kablowych,
    • montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych,
    • okablowywanie oraz montaż szaf sterowniczych,
    • montaż podzespołów i systemów elektrycznych.
    Wymagania:
    • Wykształcenie kierunkowe i aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
    • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych mile widziane,
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętność w pracy w zespole,
    • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
    • Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych i chęć podjęcia pracy za granicą (80% w skali roku),
    • Motywacja i zaangażowanie.
    Oferujemy:
    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Umowę o pracę, możliwość współpracy jako własna działalność gospodarcza
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Wysokie stawki godzinowe,
    • Możliwość pracy w nadgodzinach,
    • Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagane dokumenty:
    CV ze zdjęciem

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KNAPP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest KNAPP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolektorskiej 15/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.