Ta oferta pracy jest nieaktualna od 481 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Ksiegowy / Główna Księgowa

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2016-01-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

NAVIMOR-INVEST SA jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży hydrotechnicznej z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Min. 5-letni staż na stanowisku głównego księgowego
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych regulacji w zakresie prawa podatkowego, prawa bilansowego, prawa oraz ubezpieczeń społecznych, MSR
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność, skrupulatność
  • Komunikatywność
  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemu Symfonia
  • Znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Nadzór nad wszystkimi procesami księgowymi i odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonej dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Sporządzenia rocznych i okresowych sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych wg określonych standardów
  • Współpraca z audytowani i instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS)
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i procedur

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zajmowanego stanowiska,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Oferty (CV + list motywacyjny) prosimy przesyłać
klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się