Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-01-19

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Kielce
Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ewidencji księgowej i obiegiem dokumentów księgowych,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • monitorowanie zmiany prawa podatkowego i finansowego,
  • optymalizacja efektywności procesów księgowych i biznesowych
  • sporządzanie i autoryzacja rocznych i okresowych sprawozdań finansowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • raportowanie do instytucji zewnętrznych (urzędy i instytucje),
  • tworzenie polityki rachunkowości i wdrażanie nowych procedur w obszarze finansów,
  • raportowanie na potrzeby Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ((rachunkowość, finanse itp.),
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość systemów zarządzania klasy ERP,
  • dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel),
  • otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętności budowania relacji w zespole
  • doskonała organizacja pracy swojej oraz podległego zespołu
  • skrupulatność, dokładność, chęć rozwoju

Oferujemy:

  • szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę
  • pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów
  • nowoczesne narzędzia oraz przyjazne środowisko pracy
  • umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez przycisk aplikowania

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej