Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik E-commerce

  • Wieliczka, Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2016-10-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Angażujemy się w projekty, które wzajemnie się przenikają, bo wierzymy, że łączenie potencjałów to najlepsza droga do sukcesu. Jednym z nich jest największy internetowy sklep meblowy TwojeMeble.pl. Nie mamy czarodziejskiej różdżki, ale wiemy, jak spełniać marzenia o pięknych wnętrzach. Od 13 lat w ręce naszych Klientów oddajemy wyjątkowe meble, w które tchnęliśmy magię pasji. Do naszego zespołu poszukujemy mistrza projektowania graficznego, który iluzję świetnych pomysłów potrafi przełożyć na rzeczywiste rozwiązania. Znasz zaklęcia, dzięki którym Photoshop działa tak, jak chcesz? UX nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Kreatywność, samodzielność i wyobraźnia to hasła, które nie brzmią jak czarna magia? Może to właśnie Ciebie szukamy!

Grafik e-commerce / Webdesigner

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • projektowanie graficzne i optymalizacja wyglądu stron internetowych firmy
  • współpraca z działem web development przy wdrażaniu projektów
  • weryfikacja swoich projektów po wdrożeniu
  • projektowanie i optymalizacja materiałów marketingowych (banery, mailingi, koncepcje graficzne promocji, itp.)
  • ciągły rozwój swoich umiejętności oraz podnoszenie jakości projektów

WYMAGANIA:

  • umiejętność projektowanie interfejsów zorientowanych na użytkownika (UI/UX)
  • umiejętność projektowania rzeczy nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w projektowaniu stron internetowych (również RWD) oraz stron mobilnych
  • bardzo dobra znajomość aplikacji Adobe: Photoshop, Illustrator
  • umiejętność tworzenia makiet
  • wiedza z zakresu możliwości, jakie dają dostępne na rynku technologie
  • znajomość aktualnych trendów UI/UX w projektowaniu w obszarach web i mobile
  • kreatywność, samodzielność i wyobraźnia
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność
  • dobra organizacja własnego czasu pracy

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie w projektowaniu na potrzeby eCommerce
  • znajomość HTML
  • czytanie książek, które rozwijają wyobraźnię

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • otwartość na własne inicjatywy
  • wyzwania i pracę przy eksperymentalnych rozwiązaniach
  • przyjazną, swobodną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju i nauki nowych czarodziejskich mocy
  • hektolitry kawy
  • Słodkie Poniedziałki
  • dostęp do firmowej biblioteczki
Jesteś zainteresowana / zainteresowany? Przez formularz ogłoszeniowy prześlij:
  • CV z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”.
  • List motywacyjny, w którym namówisz nas do przeczytania książki, która zmieniła Twoje życie (nawet jeżeli były to rozrywki umysłowe z cyklu “Połącz kropki”).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się