Ta oferta pracy jest nieaktualna od 468 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik Komputerowy

  • Biłgoraj, lubelskie
  • Specjalista
  • 2016-01-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nasza Spółka Meble Black Red White Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce Pracy: Biłgoraj

Nr referencyjny: HR171/01/2016
Jakie będą zadania na stanowisku ?
  • Tworzenie projektów katalogów produktowych i materiałów reklamowych.
  • Grafika na potrzeby reklamy internetowej, aplikacji mobilnych i desktopowych.
  • Projektowanie firmowych materiałów promocyjnych (newslettery, grafika na Facebooka, foldery, itp.).
  • Przygotowanie materiałów DTP do druku.
  • Cięcie grafiki na potrzeby Internetu.
Jakie są nasze oczekiwania wobec kandydata ?
  • Wykształcenie średnie (mile widziane - grafika komputerowa).
  • Doświadczenie w projektowaniu DTP.
  • Doświadczenie w projektowaniu HTML5 (grafika dla Internetu).
  • Zaawansowana znajomość pakietu ADOBE (Photoshop, InDesign, Ilustrator, itd.).
  • Umiejętność przygotowania materiałów do druku i publikacji w mediach.
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności kreatywnego myślenia.
  • Umiejętność działania pod presją czasu.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.
  • Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista.
  • Zorientowanie na wyniki i skrupulatność.
  • Samodzielność w działaniu i elastyczność.
  • Inicjatywa w proponowaniu rozwiązań.
Dlaczego warto u nas pracować ?
  • Tworzymy świetną atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki specjalistycznym szkoleniom w ramach naszej Akademii Rozwoju.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób które lubią swoją pracę.