Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik Kreatywny

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.11.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

B2B-SERVICE SP. Z O.O.

Zapraszamy do pracy w firmie B2B-Service Sp. z o.o. Wprowadzamy na rynek rewolucyjny portal społecznościowy! Mamy globalny zasięg - docieramy do klientów w ponad 180 krajach, generując ponad 10 milionów odsłon miesięcznie. Poszukujemy kandydata na stanowisko Grafik Kreatywny. Chcesz wziąć udział w międzynarodowym projekcie? Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu!

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • projektowanie nowoczesnych stron internetowych
  • współpraca z działem web development przy wdrażaniu projektów
  • weryfikacja swoich projektów po wdrożeniu
  • znajomość trendów UX w projektowaniu w obszarach web i mobile
  • projektowanie grafiki pod strony www, portale itp
  • przygotowywanie projektów grafiki reklamowej
  • przygotowywanie  projektów do druku (DTP)
  • przygotowywanie projektów pod gadżety firmowe
  • przygotowywanie prezentacji Power Point

Wymagania:

  • kreatywne, elastyczne, pełne inicjatywy podejście do realizowanych zadań
  • duże doświadczenie w projektowaniu stron internetowych
  • wyczucie estetyki, poczucie smaku i lekkość tworzenia
  • bardzo dobra znajomość programów: Photoshop, Illustrator
  • mile widziana znajomość innych programów z pakietu ADOBE
  • ceniona będzie również umiejętność tworzenia grafiki 3D i obrazków ruchomych (GIF, animacje)
  • wymagane doświadczenie w przygotowywaniu projektów do druku (DTP)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność projektowania rzeczy nie tylko pięknych, ale i użytecznych
  • kreatywność, samodzielność i wyobraźnia
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie
  • wymagana znajomość Power Point - mile widziana znajomość HTML+ CSS

Oferujemy:

  • nawiązanie dłuższej współpracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczny sposób zatrudnienia rodzaj umowy zależny od preferencji kandydata
  • możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji projektów

Proszę przesyłać CV wraz ze swoim PORTFOLIO.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B2B-Service Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest B2B-Service Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ułańskiej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się