Handlowiec - opiekun klienta

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-09
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-05-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ZETA PRO OFFICE S.A. - ogólnopolski dystrybutor, specjalista w zakresie hurtowej sprzedaży
    materiałów biurowych, szkolnych oraz eksploatacyjnych do drukarek poszukuje
    do swoich oddziałów osób na stanowisko:

    materiały eksploatacyjne do druku

    miejsce pracy: siedziba Chorzów, oddział Kraków, oddział Poznań

    Zakres obowiązków:

    • aktywna obsługa i sprzedaż do klientów
    • pozyskiwanie oraz rozwój nowych klientów
    • realizowanie budżetów sprzedaży
    • aktywny wkład w tworzenie wizerunku firmy na rynku

    Kwalifikacje i wymagania:

    • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu
    • mile widziana znajomość branży materiałów eksploatacyjnych do druku
    • doświadczenie w sprzedaży lub/i telemarketingu
    • systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • optymizm, otwartość, poczucie humoru
    • znajomość obsługi komputera

    Oferujemy:

    • stałe wynagrodzenie
    • premię powiązaną z osiąganymi wynikami
    • przyjazną i otwartą atmosferę pracy
    • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole sprzedażowym
    • niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    ZETA PRO OFFICE S.A.
    ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów
    Prologis Park Chorzów, Budynek DC5