Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Opolskie Centrum Logistyczne

Handlowiec

Region: opolskie
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż i wynajem powierzchni biurowych i magazynowych
  • Kompleksowa obsługa oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie terminowej i kompleksowej realizacji zleceń .
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz negocjacje umów z klientami.
  • Prowadzenie prezentacji i negocjacji sprzedażowych,
  • Monitorowanie rozwoju rynku i raportowanie.
  • Współpracę z jednostkami zewnętrznymi (biura projektowe, firmy instalacyjno-montażowe, organizacje branżowe) w tym identyfikacja podmiotów i ich weryfikacja,
  • Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych,
Wymagania:
  • Posiadanie wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami magazynowymi i biurowymi
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku,
  • Solidność, dyspozycyjność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV, list motywacyjny.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OCL Spółka z o.o. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest OCL z siedzibą w Opolu przy ul. Głogowska 41h poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.