Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Instruktor skupu mleka

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-09-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

POLMLEK  Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim
producent wyrobów mleczarskich
należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com

w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:  woj. warmińsko - mazurskie, woj. wielkopolskie, woj. kujawsko - pomorskie

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych dostawców
  • Stałe kontakty z dostawcami mleka i doradztwo

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane rolnicze)
  • Zaangażowanie w pracę oraz kreatywność
  • Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
  • Znajomość zagadnień z zakresu produkcji mleka
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Doświadczenie handlowe
  • Staż pracy w gospodarstwie rolnym lub firmie w branży rolnej
  • Znajomość rynku rolniczego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:
POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski
ul. Topolowa 1
11-100 Lidzbark Warmiński
KADRY
lub pocztą elektroniczną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się