Ta oferta pracy jest nieaktualna od 383 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy Robót Elektrycznych

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2016-02-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od 65 lat projektujemy i budujemy obiekty energetyczne najwyższej jakości, łącząc profesjonalizm naszych pracowników z najnowszą wiedzą techniczną i efektywnymi metodami zarządzania.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY ROBÓT ELEKTRYCZNYCH
(branża energetyka zawodowa)

(miejsce pracy: budowy aktualnie prowadzone przez pracodawcę)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej budowy linii NN lub stacji energetycznej
  • Realizowanie zaleceń wpisanych do dziennika budowy, nadzorowanie pracy podwykonawców i brygad własnych
  • Analizowanie i rozliczanie kosztów prowadzonych budów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie – elektrotechnika, elektroenergetyka, energetyka, automatyka, mechatronika
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w wykonawstwie lub przy projektowaniu stacji lub linii NN

OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie, zakwaterowanie albo ryczałt noclegowy, diety
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobycie i udokumentowanie praktyki zawodowej w wykonawstwie dające gruntowne przygotowanie do egzaminu na uprawnienia budowlane

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz
z podaniem nazwy stanowiska w tytule e-maila.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się