Ta oferta pracy jest nieaktualna od 346 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier jakości produktów elektronicznych

ZF TRW

więcej
  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 2016-02-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

INŻYNIER JAKOŚCI PRODUKTÓW ELEKTRONICZNYCH
Miejsce pracy: Częstochowa

W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. Korporacja posiada obecnie około 230 placówek w ponad 40 krajach. ZF jest jednym z trzech największych dostawców Automotive na świecie.

ZF TRW będąc wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF TRW jako jedna z dywizji firmy ZF posiada placówki w ponad 20 krajach, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

Centrum Inżynieryjne w Częstochowie wspiera rozwój zaawansowanych systemów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pasażerów tj, poduszek powietrznych
i pasów bezpieczeństwa. Zatrudniliśmy ponad 400 inżynierów i wciąż potrzebujemy nowych talentów.

Obowiązki:
  • Przygotowywanie i utrzymanie planu jakościowego
    dla projektów automotive;
  • Planowanie działań zapewnienia jakości (audyty, kontrole itp.) oraz ich realizacja według harmonogramu;
  • Regularne dostarczanie raportów i sprawozdań jakościowych  z projektów;
  • Przeprowadzanie audytów, kontroli oraz wsparcie dla zespołów projektowych z rozwiązywaniem  i zamykaniem akcji poaudytowych;
  • Wparcie w udoskonalaniu procesów inżynieryjnych, procesów zarządzających i wspierających dla projektów
    w oparciu o Automotive SPICE.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (kierunki: Elektronika,
    Informatyka i podobne);
  • Doświadczenie w inżynierii oprogramowania
    lub elektronice;
  • Doświadczenie z systemami czasu rzeczywistego systemów wbudowanych;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i moderacyjne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość standardu Automotive  SPICE.
Oferujemy:
  • Dodatek relokacyjny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet MY Benefit;
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
  • Doskonałą atmosferę i srodowisko pracy;
  • Możliwość stałego podnoszeniaswoich kwalifikacji
    w międzynarodowym środowisku;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami z branży Automotive.
Chcesz dowiedzieć się więcej?

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się