Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier - Konstruktor

  • Dobra (pow. policki), Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Intralog to spółka ze 100% polskim kapitałem, od ponad 25 lat specjalizująca się w zaawansowanych systemach automatyki magazynowej i aktywnie uczestnicząca w rozwoju tego segmentu rynku w Polsce i Europie.

    W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Dobra, 20 min. od centrum Szczecina
    Region: zachodniopomorskie

    Opis stanowiska
    • Przygotowywanie nowych produktów zgodnie z wytycznymi klientów
    • Przygotowywanie rysunków technicznych 2D w SolidWorks na potrzeby produkcji
    • Sporządzanie dokumentacji zgodnie z wymaganiami klientów
    Wymagania:
    • Wykształcenie kierunkowe Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne
    • Dobra znajomość programów Solidworks (3D) oraz AutoCAD (2D)
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego

    Oferujemy:
    • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne
    • Pracę w młodym zespole profesjonalistów
    • Przeszkolenie
    • Pakiet socjalny (m. in. dofinansowane obiady, karty sportowe, premie, itp.)

    Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz, w temacie: Inżynier - Konstruktor

    Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.Nr 133 poz 883".