Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produkcji

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-04-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Gniewkowo, kujawsko-pomorskie

    Zadania:

    • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących proces produkcji poprzez analizę pracy maszyn, ergonomię stanowisk
    • Tworzenie standardów pracy linii /operatorów, ich aktualizacja oraz standaryzacja poprzez normowanie poszczególnych czynności
    • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej trybu i czasu pracy urządzeń, nadzór nad parametrami
    • Śledzenie wskaźników dostępności , wydajności, jakości metod i czasów przezbrojeń
    • Współuczestniczenie w określaniu i wprowadzaniu działań korekcyjnych i usprawnień w procesie produkcyjnym
    • Szkolenie operatorów linii produkcyjnej, szczególnie w zakresie nowego wyposażenia
    • Uczestnictwo w opracowaniu i aktualizacji instrukcji pracy oraz kontroli narzędzi

    Wymagania:

    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub elektryczne)
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Zdolności negocjacyjne
    • Duża komunikatywność
    • Praktyczna znajomość przepisów BHP
    • Odpowiedzialność, sumienność, precyzyjność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i ciekawą pracę
    • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.