Ta oferta pracy jest nieaktualna od 415 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży- łożyska

  • Bełchatów, Kutno, Łowicz, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Zgierz, łódzkie
  • Specjalista
  • 2016-03-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa ProfAs sp. z o.o. jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierać tych, którzy chcą spełnić własne marzenia zawodowe, a także po to, by służyć radą wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników, a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach – wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży elektromechaniki (systemy zasilania maszyn, łożyska ślizgowe, przewody, prowadnice liniowe , systemy automatyzacji) poszukujemy:

Inżynier sprzedaży
(łożyska)

Bełchatów, Kutno, Łowicz, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Zgierz
IS/03/16

Praca odbywa się zdalnie, w trybie home office

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne w zakresie łożysk
  • Wizyty i prezentacje w działach konstrukcyjnych i utrzymania ruchu,
  • Utrzymywanie relacji z klientami, kontakt posprzedażowy,
  • Monitoring konkurencji oraz zbieranie i analizowanie informacji rynkowych ,
  • Aktywne działania handlowe na podległym terenie
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • Udział w targach, imprezach branżowych,
  • Kontakt z Zarządem w Niemczech

1. Inżynier sprzedaży- woj. łódzkie

2. Inżynier sprzedaży- woj. kujawsko- pomorskie

3. Inżynier sprzedaży- woj. świętokrzyskie i podkarpackie

4. Inżynier sprzedaży- woj. lubuskie

5. Inżynier sprzedaży- woj. podlaskie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne/wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (automatyka i robotyka, mechanika, mechatronika, inżynieria produkcji itp.),
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Wysoka komunikatywności i łatwości w  nawiązywaniu kontaktów,
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie, na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą oraz możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, komputer
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się