Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sprzedaży

  • opolskie
  • Kierownik
  • 2018-01-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

IS

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami na podległym terenie,
- Profesjonalne doradztwo techniczne na budowie,

- Realizację założonych planów sprzedażowych,

- Budowanie wysokiej jakości relacji z klientami,

- Promocja i budowanie silnej pozycji firmy i produktów w danym regionie,

- Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji dla klientów oraz negocjowanie ich warunków,

- Przygotowywanie, podpisywanie i nadzór nad realizacją umów handlowych,

- Opracowywanie prostych projektów technologii wykorzystania systemów firmy

- Nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeń z Klientami,

Oczekujemy:
2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej,

- Wykształcenie wyższe (budowlane),

- Znajomość rynku inwestycji budowlanych,

- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

- Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,

- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

- Samodzielność w działaniu, samodyscyplina,

- Czynne prawo jazdy kat.B,

- Dobra znajomość pakietu MS Office,

- Znajomość języka obcego będzie stanowić dodatkowy atut.

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagrodzeń + system prowizyjny,

- Stałą pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,

- Szkolenia językowe, możliwość rozwoju zawodowego,

- Niezbędne narzędzia pracy - Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,

- Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietów sportowych.

Prosimy o wpisanie w temacie nazwy stanowiska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV proszę kierować na mail: rafal.rzepka@agencja-headhunters.eu