Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2018-04-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DentalHolding Sp. z o.o.

    DentalHolding jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce producentów sprzętu medycznego i stomatologicznego. Firma istnieje na rynku od ponad 15 lat i ciągle dynamicznie się rozwija DentalHolding posiada ugruntowaną pozycję na rynku, którą potwierdza wieloletnia obecność na rynku.

    Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie internetowej www.dentalholding.com

    Numer referencyjny: Inzsprzed

     Opis stanowiska:

    • budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami firmy oraz rozwijanie nowych kontaktów handlowych na wyznaczonym terenie
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • prowadzenie negocjacji z klientami
    • prezentacje i pokazy na wystawach i bezpośrednio w gabinetach i klinikach
    • realizowanie określonych planów sprzedażowych
    • organizowanie szkoleń dla stomatologów w zakresie chirurgii i implantologii
    • współpraca z dostawcami zagranicznymi
    • udział w targach, konferencjach, kongresach
    Wymagania:
    • doświadczenie w sprzedaży
    • wyższe wykształcenie (również studenci ostatnich lat)
    • prawo jazdy kat. B
    • wysoka kultura osobista
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • zdolności organizacyjne i umiejętność samodzielnej pracy
    • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w małym zespole w miłej atmosferze
    • Wynagrodzenie: stałą podstawę plus premię uzależnioną od osiąganych wyników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).