Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sprzedaży

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zajmujemy się budową linii technologicznych, maszyn i urządzeń, obszarem naszych szczególnych zainteresowań jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne umożliwiające usprawnienie procesów produkcyjnych, a co za tym idzie obniżenie kosztów produkcji, poprawę jakości produktów, zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa. Więcej na temat naszej firmy można przeczytać na stronie internetowej: http://www.myrma.eu/

Aktualnie w związku z rozwojem naszej organizacji oraz dalszymi planami ekspansji poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: home – office, realizacja planów sprzedaży na przydzielonym terenie

 Zakres obowiązków poszukiwanej przez nas osoby będzie obejmował m.in.:

  • Aktywna sprzedaż rozwiązań robotyki i automatyzacji linii technologicznych (sprzedażB2B), aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów, stała rozbudowa bazy Klientów.
  • Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług firmy.
  • Udział w targach branżowych, seminariach, konferencjach, reprezentowanie i promocja firmy i jej produktów.
  • Prowadzenie prezentacji: prezentacja produktów firmy na bezpośrednich spotkaniach z Klientami, przygotowywanie prezentacji i ofert.
  • Monitorowanie rynku: prowadzenie analiz możliwości popytowo – podażowych, monitoring działalności oraz oferty konkurencji, identyfikacja nisz rynkowych.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży przemysłowej, praktyka w prowadzeniu rozmów handlowych, prezentacji produktów technicznych.
  • Wykształcenie techniczne (obszary automatyki, mechaniki, robotyki, budowy maszyn i pokrewne).
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu (praca na zasadach home-office, konieczność samomotywacji do realizacji założonych planów sprzedaży).
  • Udokumentowane sukcesy w zakresie sprzedaży.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizyjnej uzależnionej od wyników sprzedaży.
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Elastyczne godziny pracy (praca zdalna na zasadach home – office).
  • Pracę w niezwykle szybko rozwijającej się branży robotyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych.
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

 klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.