Ta oferta pracy jest nieaktualna od 412 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Network Specialist

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2016-03-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

JYSK to duńska firma z wysokimi ambicjami, która jest prawdziwie międzynarodowa, najlepsza w swojej klasie i pracuje przy użyciu przyszłościowych technologii. Na całym świecie posiadamy 2300 sklepów, z czego prawie 200 w Polsce. Nasze środowisko IT obejmuje wiele rozwiązań: SAP, wirtualizacja, dostęp zdalny, wewnętrzni programiści Java i inne. Poza tym korzystamy z usług zewnętrznych konsultantów oraz współpracujemy z zewnętrznymi partnerami IT.
Miejsce pracy: Gdańsk

 Twoje główne zadania:

  • aktywnie uczestniczenie w codziennych działaniach dotyczących sieci
    i bezpieczeństwa IT w JYSK,
  • rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących sieci, bezpieczeństwa i VoIP,
  • rozwiązywanie zadań i incydentów dotyczących wsparcia 3. poziomu,
  • udział w projektach.

Czego możesz oczekiwać od nas?

  • ciekawej, samodzielnej i stymulującej pracy,
  • pracy w dynamicznej organizacji w profesjonalnym i nieformalnym tonie,
  • profesjonalnego wprowadzenie do organizacji i odpowiedniej edukacji. Praca w międzynarodowym środowisku wśród dedykowanych pracowników z 19 krajów (i więcej w przyszłości),
  • wynagrodzenia współmiernego do swoich umiejętności i doświadczenia,
  • miejsca pracy znajdującego się w nowym budynku biurowym, ze stołówką z dedykowanymi kucharzami, siłownią oraz darmowymi miejscami parkingowymi,
  • dodatkowych świadczeń.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • bardzo dobrze posługujesz się angielskim, zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • masz doświadczenie z sieciami Cisco. Certyfikaty Cisco nie są wymagane, ale są mile widziane,
  • masz ogólną wiedzę na temat usług sieciowych, takich jak DHCP, DNS, serwery proxy, load balancing, optymalizacja WAN, itp.,
  • rozumiesz kwestie bezpieczeństwa IT i możesz profesjonalnie ocenić konkretne problemy związane z bezpieczeństwem,
  • lubisz pomagać innym w rozwiązywaniu ich problemów informatycznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając przycisk Aplikuj.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://jysk.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się