Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Project Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-05-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego powinieneś dołączyć do IT Kontrakt? Bo tutaj jesteśmy sobą!
    Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” to hasło, które faktycznie odzwierciedla nasze codzienne działania. Dołącz do nas i przekonaj się sam!
    Polska, Poznań
    Nr ref.: AOP/ITPM/zdalnie/05/P

    IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT.  Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Obowiązki:

    • Analiza oraz rozwijanie początkowych idei dotyczących projektów
    • Tworzenie planów i harmonogramów projektu
    • Tworzenie planu komunikacji w projekcie
    • Tworzenie opisów produktów projektu
    • Budowa procedur zarządzania jakością właściwych dla projektu i ich wdrożenie
    • Tworzenie raportów dotyczących stanu projektu
    • Organizowanie spotkań projektowych
    • Monitorowanie ryzyka i budżetu oraz wdrażanie działań naprawczych
    • Zarządzanie zmianą w projekcie

    Wymagania:

    • Udokumentowana znajomość minimum jednej z metodologii prowadzenia projektów - PMP/PMI, Prince2, SCRUM
    • Doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym zespołem
    • Doświadczenie w realizacji projektów na stanowisku PM
    • Umiejętność planowania prac zespołu, tworzenia harmonogramów i monitorowania postępów
    • Umiejętność zarządzania ryzykiem i budżetem projektowym
    • Praktyczne doświadczanie w organizacji i prowadzaniu spotkań na różnych poziomach organizacji
    • Orientacja na realizację celów
    • Skrupulatność i dokładność
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi do komunikacji
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    Stabilne zatrudnienie
    w profesjonalnym środowisku
    Zróżnicowany zakres realizowanych
    projektów
    Prywatna opieka
    medyczna i karta sportowa
    Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
    Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe

    Oferujemy:

    • Pracę zdalną lub w jednym z naszych biur- do wyboru
    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, wymiana doświadczeń
    • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
    • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
    • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet rekreacyjno- sportowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko IT Project Manager.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.