Ta oferta pracy jest nieaktualna od 429 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Business Analyst (Telco)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2016-02-24

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

CGI jest wiodącą firmą konsultingową w branży IT. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat i zatrudniamy ponad 350 Konsultantów w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Dostarczamy usługi end-to-end z zakresu doradztwa, integracji systemów, usług outsourcingowych jak i rozwiązań dla sektorów bankowo-finansowego, telekomunikacyjnego i przemysłowego w takich technologiach jak Java EE i SE, PL/SQL, C++,.NET, JavaScript, Oracle, SharePoint, COBOL, RPG, XML, UNIX, UML.

Obecnie dla naszego klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Ref: Telco/2016/WAW

Opis stanowiska:

  • Analiza wymagań Klienta, przygotowywanie elementów konfiguracyjnych systemu billingowego i ratingowego z wykorzystaniem Lotus Notes / Jira i MS Excel
  • Kontakt z klientem w celu analizy potrzeb i wymagań
  • Przygotowywanie narzędzi automatyzujących pracę (skrypty)
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL
  • Zdolności analityczne i otwarty umysł
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (dopuszczalne w trakcie), preferowane kierunki techniczne
  • Mile widziana znajomość VBA

Oferujemy:

  • Pracę w twórczym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata;
  • Różnorodność projektów i dostęp do ciekawych technologii;
  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w gronie życzliwych, przyjaznych i miłych współpracowników;
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w samym centrum Warszawy;
  • Umowę o pracę umożliwiającą korzystne rozliczenie kosztów uzyskania przychodu (50%);
  • Pakiet Medicover z opieką stomatologiczną (opieką objęta również najbliższa rodzina);
  • Kartę Multisport;
  • Benefit finansowy w postaci funduszu inwestycyjnego opłacanego przez CGI;
  • Benefit finansowy w postaci dofinansowania zakupu akcji CGI na kanadyjskiej giełdzie;
  • Coroczny udział w zyskach CGI (Profit Participation Plan).

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu bezpośredniego:

Skype ID: tomasz.soltys.cgi
E-mail: tomasz.soltys@cgi.com

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się