Ta oferta pracy jest nieaktualna od 392 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kelner / Kelnerka

  • Krynica-Zdrój, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 05.12.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jacek Urbańczyk Firma Consultingowa Promotor

Hotel Prezydent - Krynica Zdrój, oferujący swoim gościom 66 pokoi i apartamentów, restaurację z kuchnią polską i europejską „Magnolia”, Lobby Bar, Restaurację z Tarasem Letnim, Klub Muzyczny „Jack’s Place Club” i nowoczesne sale konferencyjne.

Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
Region: małopolskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kelnera /Kelnerki

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej lub gastronomicznej
  • Autem będzie wykształcenie w zakresie hotelarstwa lub gastronomii
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja czasu
  • Pozytywne podejście do pracy

Poszukujemy konkretnych kandydatów na wieloletnią współpracę, wymagana relokacja do Krynicy Zdroju.

Hotel patronuje rozwojowi czytelnictwa książek w Polsce - osoby lubiące dobrą lekturę z pewnością będą wyróżnione podczas procesu rekrutacji.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 2200 zł brutto + napiwki
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Bezpłatne zakwaterowanie wraz opłaconymi mediami na terenie Krynicy-Zdrój
  • Wyżywienie w czasie pracy
  • Miłą atmosfera pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego wśród profesjonalistów
  • Pracę w wyjątkowym hotelu typu - Adults Only Hotel

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FC Promotor z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest FC Promotor z siedzibą w Krakowie przy ul. Widłakowa 52. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.