Ta oferta pracy jest nieaktualna od 453 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2016-01-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DataCenter PPNT to jeden z najnowocześniejszych obiektów typu Centrum Przetwarzania Danych w Polsce. Oferujemy naszym klientom usługi kolokacji, hostingu w ramach świadczonej usługi Software Defined DataCenter, zapasowego centrum danych z wykorzystaniem technologii VMware SRM oraz wiele innych usług związanych z dostarczeniem infrastruktury informatycznej. Redundancja wszystkich kluczowych elementów technologicznych serwerowni, wdrożone unikatowe systemy zarządzania jakością ISO 20 000 oraz ISO 27001, doświadczona kadra i najnowsze technologie informatyczne to tylko niektóre elementy, wyróżniające nas na tle konkurencji.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi w ramach współpracy B2B. Stanowisko to jest związane z dużą samodzielnością w zakresie planowania swojej pracy, identyfikacji obszarów, w których działają potencjalni klienci oraz realizacji celów sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów na usługi oferowane przez DataCenter PPNT
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • negocjowanie warunków umów z nowymi i obecnymi klientami
  • ścisła współpraca z Działem Informatyki

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży technologii informatycznych w sektorze B2B
  • znajomość zagadnień związanych z nowoczesnym DataCenter
  • znajomość technologii informatycznych (oprogramowanie, serwery, macierze)
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy

Ze swojej strony oferujemy:

  • pracę z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem
  • pracę zarówno z klientami korporacyjnymi jak i startupami
  • możliwość rozwoju zawodowego i kontakt z najnowszymi technologiami
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia powiązane z osiąganymi wynikami

Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza to pierwsza w Polsce jednostka tego typu. Przez prawie 20 lat działalności Park stworzył unikatowe na skalę regionu warunki dla współdziałania świata nauki z gospodarką, poparte kompleksową ofertą wsparcia dla przedsiębiorstw z całego kraju. Obecnie na terenie Parku pracuje niemal 100 firm, kilka centrów badawczych i przedszkole. Szczegóły: www.ppnt.poznan.pl

Prosimy o dodanie w treści CV informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się