Ta oferta pracy jest nieaktualna od 617 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2016-01-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rekrutacja ukryta

Polska firma w związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej do klientów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw,
  • doświadczenia w branży IT (mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży oprogramowania),
  • optymizmu i determinacji w dążeniu do osiągania celów,
  • umiejętność poznawania i kreowania potrzeb klienta i orientacja na ich realizację,
  • otwartości i chęci ciągłego poznawania nowoczesnych rozwiązań informatycznych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • wysoka aktywność w poszukiwaniu i skutecznym pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych,
  • prowadzenie spotkań biznesowych z klientami
  • udział w przygotowywaniu ofert handlowych, ustalanie polityki cenowej, negocjowanie warunków współpracy z klientami i dostawcami
  • koordynowanie prowadzonych projektów IT
  • realizacja planów sprzedażowych
  • reprezentowania firmy na konferencjach organizowanych przez firmę
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + wysoka premia uzależniona od realizacji wyników,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe oraz uczestnictwo w projektach opartych o nowoczesne technologie.
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem
oraz listem motywacyjnym klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się