Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Restauracji

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 16.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Nowo powstały hotel nad polskim morzem poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Kierownik Restauracji (K/M)
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • zarządzanie nowoczesną restauracją
  • zarządzanie oraz szkolenie zespołu kelnerów
  • dbałość o wysoki standard obsługi gości
  • znajomość rynku gastronomicznego, standardów i trendów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność zarządzania zespołem ludzi, motywowania przy jednoczesnym stworzeniu miłej atmosfery współpracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na wyżej wymienionym stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie na terenie obiektu
  • Atrakcyjny system bonusów
  • Pensja: 3500 – 4500zł netto

CV ze zdjęciem w języku polskim lub angielskim wraz ze zgodą na
przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej