Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Techniczny

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla Naszego Klienta, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy Kandydatów/-ek na stanowisko:

    Nr. Ref. : KTDK

    Obowiązki:

    • Zarządzanie podległym parkiem maszynowym oraz infrastrukturą,
    • prewencyjne utrzymanie ruchu,
    • nadzór nad inwestycjami.
    • zarządzanie relacjami z dostawcami narzędzi oraz poddostawcami,
    • budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z dostawcami infrastruktury produkcyjnej,
    • nadzór nad pracą firm wykonawczych w obszarze przeglądów okresowych infrastruktury produkcyjnej,
    • kontrola wypełniania zawartych w zebranej i skatalogowanej dokumentacji technicznej terminów,
    • zarządzanie i nadzór nad pracą podległego zespołu,
    • motywowanie i coaching podległych pracowników,
    • wdrażanie narzędzi usprawniających pracę działu produkcyjnego (motywowanie/rozliczanie).

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej - mile widziane w obszarze FMCG,
    • doświadczanie w efektywnym zarządzaniu podległym zespołem technicznym,
    • doskonałe rozumienie prewencyjnego systemu utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
    • znajomość standardów ISO, HACCP,
    • uprawienia dozorowe -energetyczne, parowe, instalacje i aparatura kontrolno-pomiarowa powyżej 50 KW,
    • umiejętność zarządzania podległą strukturą – doświadczenie w budowaniu oraz motywowaniu podległego zespołu,
    • zdolności przywódcze, dojrzałość biznesowa i charyzma,
    • umiejętności negocjacyjne oraz organizacyjne,
    • dynamika, ambicja i determinacja w realizacji krótko i długofalowych celów,
    • możliwość podjęcia pracy w Rzeszowie.

    Nasz Klient oferuje:

    • możliwość rozwoju w interesującej branży,
    • dynamiczną, pełną wyzwań pracę w oparciu o umowę o pracę,
    • rozwinięty system szkoleń,
    • świadczenia dodatkowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162