Konsultant ds. Rekrutacji

  • Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, małopolskie
  • Asystent
  • 2017-09-20
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2017-10-20)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Blu Global UK Limited

Prezentacja firmy

Blu Global is one of Europe’s leading placement and training companies. Established in Portugal in 2010, Blu Global has grown rapidly and now operates in sixteen countries within Europe.

We have a consultant that looks after each country and speaks the native language. Our team of consultants speak over thirty languages therefore, our candidates never have an issue discussing any technical or specific details about our vacancies or learning.

Our head office and most of our consultants are now based in the UK. The consultants also regularly set up open days and project based bulk interviews within their specific countries where candidates can enjoy face-to-face contact and interaction if they feel it is more appropriate. Now Blu Global is primarily based in the UK, there is better interaction with our sister group company Bespoke Global Resourcing and our main clients.

Blu Global introduces most of its candidates to Bespoke Global Resourcing and Bespoke in turn secures the contracts for the candidates with its many extremely key and blue chip clients.

Blu Global has now successfully placed over 1500 Europeans into work in the UK, and plans to double this target in the next two years.

Blu Global jedna z wiodących w Europie firm pośredniczących w znajdowaniu pracy, utworzona w 2011 roku, działająca w 16 krajach i zatrudniająca Rekruterów w ponad 150 dużych miastach, poszukuje osób z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów
Region: małopolskie
  • Czy chcesz sam decydować ile zarabiasz?
  • Czy chcesz pracować dla renomowanej angielskiej firmy Blu Global?
  • Czy chcesz sam ustalać, kiedy pracujesz i być szefem dla samego siebie?

Blu Global zapewnia swobodę działania, wszelkie narzędzia potrzebne do pracy Rekrutera, organizuje warsztaty pomagając rekruterom w codziennej pracy, daje szansę na zmianę Twojej przyszłości wykorzystując nasze metody rekrutacji.

Obowiązki:

  • Planowanie rozwiązań rekrutacyjnych
  • Pozyskiwanie kandydatów z portali internetowych pośredniczących w znajdowaniu pracy, z mediów społecznościowych, z baz danych
  • Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami
  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta kandydatom
  • Wybór kandydatów zgodnie z wymaganiami Blu Global
  • Współpraca z naszym zespołem w Wielkiej Brytanii w celu przestrzegania należytego procesu selekcji
  • Przestrzeganie dziennych limitów kontaktowania się z kandydatami do pracy, odpowiednia ilość wykonanych połączeń telefonicznych

Wymagania:

  • Posiadanie co najmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży lub w obsłudze klienta
  • Posiadanie wysokich zdolności interpersonalnych, nastawienie na osiąganie wyników
  • Zainteresowanie budową wyjątkowej i wysoce satysfakcjonującej kariery zawodowej
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego
  • Dobre umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, na który sam masz wpływ
  • Konkurencyjna struktura bonusów w zależności od skuteczności
  • Możliwość zarządzania własnym czasem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

eśli jesteś zainteresowany i chcesz doświadczyć znacznej zmiany w życiu zawodowym, odkryj nasze nadchodzące wydarzenia i zarezerwuj swój bezpłatny bilet!

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email:  ip@blu-global.com

Nie przegap naszego wydarzenia!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się