Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Sprzedaży

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2018-04-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem linii Neauvia poszukujemy:

    Konsultant Sprzedaży Neauvia Polska
    Teren - cała Polska

    Opis stanowiska pracy:

    • Jeśli do tej pory swoje doświadczenie nabyłeś/nabyłaś w: medycynie estetycznej, dermatologii, ginekologii, stomatologii,
    • pełniłeś funkcje szkoleniowca w branży beauty,
    • odnosisz sukcesy w sprzedaży, udokumentowane wynikami,
    • posiadasz dyplom Akademii Medycznej (np. jesteś kosmetologiem/fizjoterapeutą/pielęgniarką) –
    • a twoim marzeniem było dołączenie do naszego zespołu,
    • kochasz wyzwania, masz mnóstwo pomysłów, jesteś kreatywny, a klienci uwielbiają przebywać w Twoim otoczeniu.

    To właśnie czekamy na Ciebie – nie zwlekaj z odpowiedzią!
    Wiosna to dobry czas na zmiany!

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • fantastyczną atmosferę wspierającą Twój rozwój,
    • międzynarodowe szkolenia,
    • oraz wszystkie niezbędne akcesoria umożliwiające pracę w sprzedaży.

    CV prosimy o przesłanie klikając w przycisk aplikowania.

    Do dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli:

    „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz 883)”