Ta oferta pracy jest nieaktualna od 368 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Franczyzy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2016-01-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Działamy na rynku finansowym już od 17 lat, posiadamy ponad 100 oddziałów na terenie całego kraju. W związku z intensywnym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. FRANCZYZY

Ostrołęka + wyjazdy na terenie całej Polski

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie modelu biznesowego współpracy franczyzowej
  • Tworzenie procesów i procedur
  • Inicjowanie nowych rozwiązań, identyfikowanie potrzeb, analiza rynku
  • Rozwój sieci poprzez pozyskiwanie partnerów franczyzowych
  • Bieżąca weryfikacja wyników działania oddziałów franczyzowych

Wymagania:

  • Znajomość procesów operacyjnych w zakresie franczyzy
  • Znajomość rynku sprzedaży zewnętrznej (głównie franczyza)
  • Doświadczenie w budowaniu struktur sprzedaży franczyzowej
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe
  • Znajomość zasad budowania relacji biznesowych
  • Umiejętności analityczne z praktyką w korzystaniu z excela
  • Gotowość do podjęcia pracy wymagającej częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt menedżerski
  • Ciekawą i samodzielną pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon.

Film: „Tu jest moje miejsce”  http://youtu.be/g6TUsOs9aq8

Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się