Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lektor języka angielskiego

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 20.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Helen Doron English

    Sieć szkół językowych Helen Doron English poszukuje pracowników na stanowisko Lektora. Helen Doron English to międzynarodowa sieć szkół językowych, w Polsce istniejąca od 1998 roku. Osoby zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie podlegały Dyrektorowi szkoły w danej lokalizacji ( woj. Mazowieckie, Łódzkie, Podlaskie, Warmińsko- Mazurskie)

    Miejsce pracy: woj. Mazowieckie, Łódzkie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

    Opis stanowiska:

    Helen Doron English zatrudni lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
    • kreatywność
    • dyspozycyjność
    • podzielność uwagi
    • umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby dzieci
    • zdolności wokalne i teatralne (śpiewanie piosenek z dziećmi)
    • przygotowywanie materiałów do lekcji (wycinanie, klejenie, laminowanie)
    • wysoki poziom jakości pracy i zaangażowania
    • doświadczenie niewymagane, ale mile widziane

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub w ramach działalności gospodarczej
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • materiały i pomoce dydaktyczne
    • wsparcie dydaktyczne
    • szkolenia
    • dodatkowe zlecenia związane z promocją marki dla zainteresowanych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez: Dorota Tereszczuk Nauczanie Języka Angielskiego, ul. Afrykańska 3/119, 03-966 Warszawa.”