Ta oferta pracy jest nieaktualna od 557 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lingwista z biegłym niemieckim i angielskim

 • Warszawa, mazowieckie
 • Specjalista
 • 4 - 6 tys. zł brutto
 • 2016-02-14

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

RR Donnelley Polska należy do założonej 150 lat temu grupy RR Donnelley, która zatrudnia ponad 60 000 pracowników w ponad 600 biurach na całym świecie.

Jesteśmy firmą oferującą outsourcingowe usługi dla biznesu. Dostarczamy systemy i usługi w zakresie zarządzania dokumentami biorącymi udział w procesach biznesowych. 

Kreatywność, optymizm, wiedza, gotowość do podejmowana wyzwań – to siła naszych zespołów. Jako pracodawca gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia, bogaty pakiet benefitów pracowniczych oraz możliwości rozwoju.

W związku z budowaniem nowego zespołu dla zagranicznego Klienta, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Lingwista z biegłym niemieckim i angielskim
Miejsce pracy: Warszawa
biegły niem/ang
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Planujemy dynamiczny rozwój działu odpowiedzialnego za usługi kreatywne, związane przede wszystkim z dostarczaniem biznesowych prezentacji multimedialnych dla Klientów, którymi są największe globalne korporacje, będące liderami w swojej branży.

Budujemy zespół stacjonarny, w naszym biurze w ścisłym centrum Warszawy, do którego poszukujemy osób kreatywnych, o wysokiej wrażliwości estetycznej i jednocześnie umyśle analitycznym, z zainteresowaniami oscylującymi wokół grafiki komputerowej, DTP lub innych form wizualizacji danych i treści.  

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie multimedialnych, interaktywnych prezentacji biznesowych w języku niemieckim lub angielskim lub/i projektowanie grafiki komputerowej  przy użyciu zaawansowanych programów graficznych.

 

 

Wymagania:

Jeżeli znasz:

 • MS Office (w tym bardzo dobra znajomość PowerPoint)
 • Adobe Photoshop (mile widziane)
 • Niemiecki oraz angielski na profesjonalnym poziomie
 • Chcesz zdobyć/udoskonalić swoje umiejętności  (rozpoczynamy od intensywnych kilkutygodniowych szkoleń z zakresu profesjonalnego tworzenia dokumentów, prowadzonych przez zagranicznych specjalistów (z US i UK)

Gotowość do pracy zmianowej: 6-14.30; 14.00-22.30

Potrzebujemy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, MyBenefit, kursy językowe, Multisport
 • Doskonałą lokalizację w samym sercu stolicy 
 • Rozwój w strukturach jednej z największych i dynamicznie rozwijających się firm na świecie
 • Przejrzyste ścieżki rozwoju z opcją wyboru specjalizacji (np. grafik komputerowy)
 • Liczne szkolenia w tym pełne przygotowanie do stanowiska pracy
 • Możliwość rozwoju swoich kwalifikacji zawodowych i zainteresowań

 Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez RR Donnelly Document Solutions Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Zaloguj się do konta

Zaloguj się, aby łatwiej szukać pracy.

Dla tego adresu e-mail istnieje już konto w Pracuj.pl, ale adres e-mail nie został potwierdzony. Wysłaliśmy Ci wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Sprawdź swoją pocztę i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

Zbyt wiele nieprawidłowych prób podania hasła. <span id="validationErrorTimerText">Spróbuj ponownie za <span id="validationErrorTimer">{0}</span> <span id="validationErrorTimerUnit">sekund</span>.</span>

 • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Dla tego adresu e-mail istnieje już konto w Pracuj.pl, ale adres e-mail nie został potwierdzony. Wysłaliśmy Ci wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Sprawdź swoją pocztę i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

 • lub Zaloguj się