Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. ekspansji

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 11.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Just GYM Sp. z o.o.

Region: pomorskie
Opis stanowiska:
  • aktywne pozyskiwanie nieruchomości
  • prowadzenie negocjacji z wynajmującymi
  • weryfikacja ofert wynajmu
  • weryfikacja stanu prawnego nieruchomości
  • przygotowywanie oraz negocjowanie umów z architektami
  • tworzenie analiz, raportów i podsumowań
  • realizacja wyznaczonego planu, zgodnie ze strategią rozwoju spółki
Wymagamy:
  • własnej działalność gospodarczej
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości rynku nieruchomości
  • doświadczenia w negocjacjach
  • umiejętności organizacji własnej pracy
  • gotowości do podróży służbowych
  • samodzielności w działaniu, odpowiedzialności i zmotywowania do realizacji wyznaczonych celów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie (mile widziana)
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.